Alverde Schimmer Rouge blush

Tvářenky... Moje vášeň :) A i když je pro mě asi v nadlidských silách je všechny vypotřebovat, nemám jich nikdy dost! :) Bez tvářenky není můj makeup kompletní. A když se mi občas stane, že si ji zapomenu (při cestování například), musím si na tváře prdnout aspoň rtěnku :D Ale to musí být opravdu stav nouze. Dneska se budeme bavit o jedné konkrétní, o tvářence Alverde Schimmer Rouge.





Hned jak jsem ji viděla, okouzlil mě odstín. Vlastně se v tvářence snoubí hned tři. První je zářivější růžová, lehce do korálova, druhý je velmi světlounce pudrově růžová a třetí zastřenější růžová s kapkou fialové. Můžete nanášet jednotlivé odstíny zvlášť, nebo štětcem v kalíšku zarejdit a vytvořit si tak mix všech tří odstínů najednou. Prostřední pruh se dá skvěle použít jako rozjasňovač. Celá tvářenka je prošpikovaná velkým množstvým malinkých třpyteček. Není to však nic příšerného. Naopak. Jsou velmi jemně namlety, takže se spíš krásně lesknou.





Tvářenka má však dva mínusy. Je totiž dost prašná, takže se s ní musí pracovat opravdu opatrně. Z vlastní zkušenosti vím, že není dobrý nápad nanášet ji, když máte na sobě černé kalhoty nebo triko... :D Druhý záporný mod získává za balení. Je velké, přední plast je vypouklý, takže se stává dosti neskladnou.

A zde již produkt v akci:

1. Ve stínu / 2. Na sluníčku

 
3. Fullface 

Jak se vám tvářenka líbí? Také nesnašíte prašné tvářenky, tak jako já?

Krásný den,

                                                                                                                   Vaše Aneta ♥


4 komentáře:

 1. Odstín je moc pěkný a sluší ti,ale bohužel prašnost a nepraktičnost vedou :/

  OdpovědětVymazat
 2. Barevně je pěkná, ale já nesnáším ty zelené Alverde obaly! Nikdy mě na nic nenalákají.

  http://my-makeupstore.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Mam ju a napriek tomu, ako prasi, ju pouzivam skoro kazdy den. Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Tvářenky od Alverde mě moc nelákají, ikdyž tahle vypadá výborně!:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře ♥