Čajový dýchánek :))

Dala jsem si chvíli od blogu pohov. Nejen že mě nechtěla políbit múza, ale také jsem neskutečně trpěla. Začaly mi totiž růst obě horní osmičky a já zažívala muka. Dneska bolest po pěti nebo šesti dnech polevila a tak se opět hlásím :)) Na bolest mi nezabral ani jeden prášek. Vygooglila jsem (:D), že na bolest zubů vám prášek pomůže, ale když rostou, nepomůže vám ani Pán Bůh! Takže jsem měla stavy, kdy jsem opravdu chtěla mlátit hlavou do zdi, abych tu bolest přebila jinou bolestí :D S obklady je to sporné. Někdo říká studené, někdo teplé. Mně pomáhaly teplé. Jediné, co mi jakž takž pomáhalo, byly čaje. Jak jsem chvíli prolévala hrdlo horkým nápojem, zubům se trochu ulevilo. Tudíž jsem si našla takové čaje, aby mi nejen ulevily, ale i chutnaly. Dnes se s vámi o ně podělím.

Na začátek chci říct, že v mé čajové výbavičce nenajdete ovocné čaje. Prostě mi nechutnají. Jsou kyselé a prostě to ovoce v nich nějak necítím. Sice tyto čaje moc hezky voní, ale už tak dobře nechutnají. Nejradši mám čaje bylinkové a ty mě zahřejí ještě víc, když si přečtu jejich blahodárné účinky :D Mými oblíbenými se staly kopřivový čaj a ledvinový. Oba mi moc chutnají a doporučila mi je paní doktorka. Abych si pročistila ledviny a ták :))

Znáte potraviny z Mark and Spencer? Pokud ano, možná jste si všimly i jejich čajů s krásnými obaly. Nalákala mě na ně kamarádka a neudělala jsem chybu. 
Odnesla jsem si z krámu hned dva. První čaj je detoxikační a jmenuje se jednoduše Detox infusion. Moc mi chutná. Je samá bylinka a já mám při pití tohoto čaje tak dobrý pocit :D Obsahuje: kopřivu, pampelišku, mátu kadeřavou a peprnou, kořen lopuchu, anýz, kořen lékořice a mléč bylinný. Lékořice a máta jsou ve vůni velmi dominantní.
Druhým čajem jeRooibos and Vanilla infusion. Jak název napovídá jedná se o vanilkový rooibos. Rooibos čaj je pro mě naprostou jedničkou a většinou má ty nejlepší přidané ingredience pro mé chuťové buňky :) Tento čaj obsahuje 96% Rooibosu, 2% vanilky a 2% čokolády. No lahůdka :)) Doporučuji!!! Navíc tento čaj je označen symbolem Fairtrade.

První dva moje a druhé dva ovocné kamarádky. Jen jsem chtěla ukázat ty krásné obaly :))


Pro dalšího mého oblíbence si můžete zajít do drogerie Rossmann. Je to jediný čaj co vlastním, kde můžete najít nějaké to ovoce. Ale moc ho tam není :D Tento čaj je od King´s Crown - Rooibos - Lesní plody a vanilka. Neskutečně nádherně voní a také chutná. Ovoce v něm naštěstí chuťově necítím a vanilka je celkem výrazná :)Poslední čaj seženete v každém supermarketu a jedná se o čaj od Liptonu - Vanilla Caramel. Tento čaj je černý, což jsem zjistila až při psaní této recenze :D Neodolatelně nádherně voní!!!! Nejradši bych k němu čichala pořád! A ta chuť! No milovnice takovýchto chutí (jako já:)) musí vyzkoušet!


  A jaké jsou vaše oblíbené čaje? :))

                                                                                                                                 Vaše Aneta ♥

11 komentářů:

 1. Tak ten poslední určitě vyzkouším! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mnam, hned bych si dala. Moji favorité jdou zelené čaje, nejlepší pak zel. Čaj s lichi! :D zní to hodne divne, ale chutná výborně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na litchi mam smrtelnou alergii. Pred par lety jsem po nem skoncila na JIPce :D Takže, ne děkuji :D

   Vymazat
 3. já miluju ovocné čaje London Herbst, víceméně všechny :) v zimě mám nejraději jablko se skořicí a v létě malinu, černý rybíz nebo citrón s limetkou.

  OdpovědětVymazat
 4. Obaly jsou krásný a karamel s vanilkou bych chtěla určitě vyzkoušet :)

  OdpovědětVymazat
 5. karamel..mňááám :D ten musím mít ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Soucitim s tebou! Me rezani nebolelo, ale to trhani uz takova sranda neni. DVa jsou venku a zitra jdu na zbytek :-(

  OdpovědětVymazat
 7. jooo to vypadá dobře ty čaje..

  OdpovědětVymazat
 8. Páni ten Lipton vypadá vážně lákavě! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře ♥