Bowle ♥

Právě jsme s přítelem dodělali bowli na zítřek. Aby se ovoce dobře nabumbalo alkoholu, je lepší jí dělat den předem :)) Vy už to sice dneska asi nestihnete, ale třeba ještě jdete na pozdní nákup, nebo si ji můžete vyrobit ráno. Vůbec to nevadí :)


1. Věci, které budete potřebovat : mísu, různé druhy ovoce (my jsme použili jablka, mandarinky, třešně a konzervované tropické ovoce - ananas, mango, papája). Dále prkýnko, nůž, sekt, vodku, pomerančový džus.
2. Dále potřebujete muže, který vám oloupe mandarinky, oloupe jablka a bouchne šampaňské.
3. Nakrájené ovoce dáme do mísy (kompotované ovoce z konzervy nalijeme i se šťávou, která je uvnitř, necedíme!!!) a promícháme.
4. Muž otevírá šampaňské :D


5. Sekt nalijeme na ovoce.
6. Přidáme asi čtvrtinu vodky.
7. Vlijeme celý pomerančový džus.
8. A nakonec necháme hajat naši bowli v jedničce až do příštího večera :))


Tenhle recept je opravdu jednoduchý! Kolik existuje lidí, tolik existuje i druhů bowlí. Každý ji dělá jinak a každý může použít to, co mu nejvíce chutná. Už jste ji někdy dělali? chutnalo vám? :))

P.S. : Jak budete trávit Silvestra vy? Já doma s přítelem a pak se půjdeme podívat ven na ohňostroj a vypustíme lampionky štěstí :))

                                                                                                                 Vaše Aneta ♥


6 komentářů:

 1. sakra, to nevim jestli by mi chutnalo, míchat šampanský a vodku s džusem... :D

  A kde budeš trávit silvestra? Jenom ve dvou? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Suzie - No vidiš, na to jsme se vás chtěla zeptat, kde budete trávit silvestra. Díky za připomenutí :D
  Taky jsme si říkala, ale je to vážně dobrý :))

  OdpovědětVymazat
 3. Mnami, jednou jsem ji mela na party a byla moc dobra :) Taky si ji musim nekdy udelat :)
  Jinak tady budu na Silvestra jen s pritelem a neprijde mi na tom nic divnyho, osobne mi prijde trochu divny, jak se na silvestra vsichni snazej bejt s co nejvic lidma najednou, aby byla PAAARTYYY a pritom ty lidi treba ani nemaji radi nebo tak.. My jsme si rekli, ze chlastat s kamosema muzem kdykoliv a Silvestra oslavime spolu :)

  OdpovědětVymazat
 4. tak to musim zkusit, snad za rok :D letos to už bohužel nestihneme připravit.
  Jinak my budeme na silvestra s přítelem u jeho kamaráda v bytě, takovej poklidnej silvestr (my dva+dva jeho kamarádi), k tomu prý snad nějaký grilování na balkoně nebo co :D sama nevím, domlouvalo se to hrozně narychlo

  OdpovědětVymazat
 5. suzie: vodka se šampáněm je právě úžasná. jmenuje se to bílý medvěd a je to snad nejefektivnější (chápej: jsi po tom nejkratší možnou dobu střízlivá a plně vědomá) kombinace alkoholu, kterou znám.

  jinak bowle mám ráda. dobré je to ještě s vínem, taková variance na sangriu.

  OdpovědětVymazat
 6. trb:tak díky za tip, zkusím:). Je fakt, že někdy ty nejšílenější kombinace chutnaj dobře. Ve Francii jsem měla pivo s jahodovym džusem a taky to bylo dobrý... nebo bílý víno s Fantou...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře ♥