Hlava děravá...


Ještě jsem zapomněla napsat, že mě milý pozval na véču do Einsteina, která má v Praze 4 pobočky. My navštívili restauraci na Andělu/Smíchově. Restaurace nabízí dvě patra a sklepní prostory. Patro nahoře je vyrobené ze dřeva a z vrchu můžete zhlížet dolů na bar. Původně jsme si chtěli sednou tam, ale bylo tam nesnesitelné vedro a dusno. Když jsme se obsluhy zeptali, jestli by se nedala zapnout klimatizace, která tam byla nainstalovaná, prý nedala... tím to haslo :D Tak jsme si šli sednout do sklepní části, kde byl příjemný chládek. Měli jsme oba chuť na pizzu Maxim, ale nakonec jsme si objednali každý jinou ( + pizzu 4 sýry + kuřecí maso a čerstvá bazalka...mmmmm :))- na obrázku) a pak jsme si poloviny vyměnili :D Pizzy byly velmi (velmi!) dobré. Co musím určitě pochválit je fakt, že všechny suroviny byly čerstvé. Dokonce i špenát, což se mi ještě v pizzerii nestalo. Těsto bylo velice dobré i rajčatový podklad nebyl určitě kečupový.

Ceny jsou v rozmezí od nějakých 90 - 120 Kč (jen odhadem), což je slušné. Restaurace nenabízí pouze pizzy, ale dále různé saláty, rizota, těstoviny a dezerty. Mají výborné černé Krušovice!!! ♥

Dále bych chtěla zmínit výhodné nabídky. A to pro studenty, kteří vlastní kartu Isic. Studenti mohou dostat výhodné menu, nebo pizzu 1+1 zdarma. Nabídky jsou vytištěné a zafoliované na každém stolku.

Výhodné je i odpolední menu, kde za 90 Kč dostanete polévku a pizzu/těstoviny/jiné hlavní jídlo (můžete si vybrat ze 4 nabízených).

Co se týče obsluhy, ta již byla dost unavená a ne zrovna ochotná (hlavně pan číšník :D), ale to chápu, protože jsme navštívili restauraci někdy kolem deváté večer a v deset zavírají a chápu, že toho mají po celém dni dost, ještě když musí běhat pořád nahoru a dolů po schodech. I proto nechal Zdenda panu číšníkovi docela vysoké dýško :D

Celkově tedy Einsteina rozhodně doporučuji a občas po škole zajedu na Žižkovskou pobočku na oběd . Zhodnotila bych to na 7-8 bodů z 10ti :))

                            

                                                                                                                 Vaše Aneta ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře ♥